Jdi na obsah Jdi na menu
 


Supercrooo

27. 8. 2007
SuperCrooo se od začátku své kariéry, kdy se ještě jmenovali smrtelně, K.O. Kru, museli prostřílet velkými překážky. Po prvních tracích a nezajímavých koncertech se nedali, začali tvrdě makat a vrátili se s asi největším překvapením roku, debutovým vinylovým singlem vydaným u P.A.Trick Records. Ten se okamžitě rozprodal (tracky byli i na kompilaci Lyrik Derby I.) a K.O.Kru automaticky vykatapultoval do škatulky "wanted".

Možná to byly vavříny, nicméně následovalo ticho. Mluvilo se o špatné komunikaci mezi dvěma členy, Phatem a Hackem, ale nic z toho asi nebylo pravdou. Ozval se až Phat, který doslova utekl od Patricka se svou roztočenou sólo deskou, aby ji vydal u Oriona na Terorist? a stal se tak dalším velkým překvapením dalšího roku. Deska "Frekvence P.H.A.T." překypovala battle rýmy do posluchačů i ostatních MCs, Phat nešetřil nikoho a všechny třikrát změřil a definitivně přeříz. Čeští fanoušci však nejsou zvyklí, aby se někdo vychloubal a nadával jim, a tak při koncertu v Akropoli Phata vypískali a vyhnali ho kelímky od piva. Nic však nevystrnadilo fakt, že "Frekvence P.H.A.T." je dosud jednou z nejlepších našich rapových desek.Obrazek

A tak po dalším "mlčení" a makání se vrací K.O. Kru s novým názvem a ideologií - Super Crooo a jejich kosmické hrátky dávají jejich vlastně debutové dlouhohrající desce, "Toxic Funk" skvělý elektronický zvuk bez jediného samplu. Už první pecka, která se objevila v etéru a na kterou dvojice animátorů utkala ještě kosmičtější klip, zazvonila jako alarm, že dlouhohrajka bude vhozenou rukavicí. V textech opět střílí do čeho se jen strefit dá. Celá deska je sprostá tak, že cenzura by z ní udělala morzeovku. Super Crooo jsou zpět opět s vyšší laťkou pro celou českou scénou, a tak se jen čeká na přijetí fanoušků, kteří opět nebyli v textech šetřeni. Hip Hop Kemp 2004 bude jistě mezníkem a definitivním rozhodnutím, jak budou kvality a zároveň drzost kapely oceněny.

zdroj:http://sup3rcrooo.blog.cz/
 

Náhledy fotografií ze složky CZ a SK scéna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář